Ze zákulisí editoriálu v Rekovicích

15. března 2017
Ze zákulisí editoriálu v Rekovicích

Už na podzim jsem si říkala, že bych si přála realizovat nějaký zimní editoriál, abych nevěstám ukázala, že svatby jsou krásné kdykoli v roce, nejen v okurkovou sezónu – tedy květen až září.

Sníh jsme sice nestihli, ale zato jsme si vybrali jeden z největrnějších dnů, co jsme mohli. Vyzdobit obřad bylo téměř nemožné. I to, co křídla nemělo – lítalo, padalo a rozbíjelo se.
Ale jinak to byl vskutku krásný den.

Do tohoto projektu jsem zapojila nemálo ruk a noh, ale všichni se svého úkolu zhostili skvěle.

Nejúžasnější atmosféru všemu dodalo to kouzelné místo. Místo zvané Rekovice. (www.rekovice.cz)
Do role snoubenců se dokonale vžili Johanka Mojáková a Jakub Velička.
O Šperky se postarala Eliška Lhotská (www.eliskalhotska.cz). Její výrobky můžete mimo jiné zakoupit také v TyIdentity (www.tyidentity.cz), kteří byli partnery této akce a šperky nám vypůjčili.
Video pro Vás natočil Honza Bartoň (www.honzabarton.com), o fotodokumentaci se postaral můj manžel Radek Šviderský (www.radeksvidersky.cz).
Květiny a šperky z nich jsme tvořily společně s Maruškou Kavanovou, která za tímto účelem přijela do Ostravy až ze samotné Prahy, čehož si velmi vážím. O příběh tyto kytky nouzi nemají. Jsou posbírané ze všech možných koutů republiky – něco přivezla Maruška z Prahy, něco nasbírala v Brně, kde měla mezipřistání, druhou část jsem nasbírala já v Ostravě a Bohumíně. S hyacinty nám pomohl Hornbach :-).

Největší oříšek ale byly šaty. Johanka by si přála vdávat se v kalhotech, ale Jakub má v očích vysněnou nevěstu v šatech. Život po svatbě je o kompromisech, tak proč nezačít kompromisy už na svatbě? Skvělá Magda Samlíková (www.magdasamlikovadankova.blogspot.cz)dokázala úžasně tyto dva požadavky skloubit v jedno za rekordně krátkou dobu.

K svatbě jednoznačně patří také dort a o ten nejsladší se nám postarala Kačka z Pečworku (www.pecwork.cz).

Krásnou minimalistickou grafiku ve formě oznámení, jmenovek a menu nám na míru přiravila Trumade (www.trumade.cz).

Koncept, výzdobu a koordnaci projektu jsem si vzala na triko já – tedy Láskočas (www.laskocas.cz).

Připomeňte si fotky z editoriálu v galerii: http://radeksvidersky.cz/portfolio_page/johana-jakub/

MILÉ NEVĚSTY, MILÍ ŽENICHOVÉ, NYNÍ KRÁTKÝ VZKAZ PRO VÁS. NEBOJTE SE BÝT SVÍ. KAŠLETE NA PŘEDSUDKY A TAKÉ NA TO, CO SI O SVATBĚ BUDOU MYSLET OSTATNÍ. NEBOJTE SI UDĚLAT VÁŠ DEN PO SVÉM. KDYŽ DO TOHO VNESETE KUS SVÉ DUŠE, NEŠLÁPNETE VEDLE. TO MI VĚŘTE.

Níže se můžete podívat na pár snímků z backstage, o které se postaral Radek Šviderský (www.radeksvidersky.cz).