Kamila & Paľo

Kamila & Paľo

Začátek října patřil Kamči a Pavolovi, kteří pro svůj den zvolili Zahádku Na Střeláku. Kamča si vysnila venkovní svatbu, krásný slunný podzimní den, který se však bohužel nekonal. Věděli jsme to už pár dní předem a museli počítat s mokrou variantou uvnitř.

Kamča s Palem mě nadchli svou láskou nejen jeden k druhému, ale také pro umění. Moc mě potěšilo to, že jsem měla možnost tento krásný pár poznat ještě blíže proto, že jsem je také mohla oddat, shrnout jejich příběh lásky a předčítat jejich svatební sliby. Musím přiznat, že obřad byl hodně silný zážitek i pro mě a v začátcích jsem cítila vlhkost v očích.

Svatební obřad měl být původně na jiném místě, ale protože chvíli před obřadem přestalo pršet, zůstali jsme u svatebního místa, kde byl přichystán stan pro případ nutnosti útěku. Jako oltář nám neplánovaně sloužil stylový starý kredenc :-).

Celá výzdoba zahrnovala vše, co měli snoubenci rádi. Spoustu knih, kola, vínovou, uměleckou galerii jejich společné tvorby a mnoho dalšího. Třešinkou na dortu byla kapela Hazafele a jejich temperamentní a chytlavé maďarsko-romské rytmy.

Myšlenkou bylo poctivé jednoduché jídlo, lokální zdroje surovin, ale i květin a výzdoby. Minimum plýtvání, maximum zážitků.

Bylo to hodně punkové, upřímné a láskyplné a moc mě to bavilo.

Fotografie: Radek Šviderský
Místo: Zahrádka Na Střeláku
Grafika: Ženich, na jmenovky jsme v rámci upcyklace použili nadbytečné tisky svatebních oznámení
Catering: Nomadis
Koordinace, výzdoba, květiny: Láskočas
Oddávající: Láskočaska