Menu

Místo: Fojství Oldřichovice
Výzdoba, květiny, organizace, grafika: Láskočas
Foto: Radek Šviderský
Catering: Hospůdka U Bobra
MakeUp: Marie Kovářová
Sladké: PePe

Protože Peťka s Honzou milují cestování, přáli si svatbu oslavit nejen se svými českými přáteli a rodinou. Kvůli nemilé situace s Covidem-19 však zahraniční hosté ve většině případů nemohli přijet. Proto jsme jim alespoň svatební obřad streamovali. Obřad doprovázela neskutečně krásná atmosféra a v těch nejlepších pasážích jako jsou sliby přibylo i hromobití. Bylo to magické.
I tak se nás sešlo bezmála 100 a byla to jedna z největších svateb, které se mi v roce 2020 navzdory korona krizi podařila zrealizovat.
Peťka s Honzou si sice přáli spoustu venkovních aktivit, chilli zón a zábavy, ale počasí úplně nepřálo. Vichřice nám dokonce noc předem odfoukla již přichystaný a ukotvený pártystan. 
Co však musím přiznat je to, že se hosté díky nepříznivému počasí krásně stmelili, seznámili se a místo zevlování v koutcích pod stromy se seznamovali a užívali si zábavu.
O pivo se postarali mistři z plzeňského prazdroje, kde ženich pracuje. Protože novomanželé milují tanec, pozvali mladou jazzovou kapelu, která parket roztancovala.  A protože Honza také hrál v cimbálovce, nesměla chybět ani ta na odpolední pohodovou atmosféru.
Byla to prostě parádní párty se vším všudy. Tohle je důkaz, že i svatba v dešti může být krásná.

Zavřít